• Čo je Feng shui - ako Vám môže uľahčiť život
  • Perfect Life - Internetový obchod
  • Facebook - pridajte sa k fanúšikom

Stromčeky šťastia

Stromček šťastia slúži ako talizman prinášajúci radosť, šťastie, spokojnosť a harmóniu do Vášho domu.

Použitie:Umiestnite do obývačky, na chodbu alebo podarujte svojmu blízkemu ako symbol šťastia.

Stromček štastia ametyst - mini

Stromček šťastia z polodrahokamu ametyst na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke.

Ametyst je kameň duchovnej očisty a meditácie. Posiluje pamäť, koncentráciu a pozornosť. Ukľudňuje, uvoľňuje, pomáha pri učení, odstraňuje úzkosť, depresie, strach a hnev. Posilňuje silu vôle a schopnosť stanoviť si reálne ciele.


Viac informácií
Prejsť k objednávke

Stromček štastia ruženín - mini

Stromček šťastia z polodrahokamu ruženín na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke.

Ruženín je kameň lásky a srdca. Evokuje nežnosť, podporuje schopnosť milovať. Upokojuje myseľ, obavy, podporuje ochotu pomáhať. Posiluje empatiu, harmonizuje medziľudské vzťahy, spolužitie, urovnáva hádky, podporuje partnerskú vernosť.

Viac informácií
Prejsť k objednávke

Stromček štastia sodalit - mini

Stromček šťastia z polodrahokamu sodalit na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke.

Soladit je kameň racionálneho uvažovania a logiky. Prehlbuje intuíciu, koncentráciu, logické myslenie a predstavivosť. Inšpiruje tvorivých ľudí, odstraňuje blokády, podporuje pravdu. Pomáha znížiť pocit viny, zvyšuje sebadôveru a odvahu.

Viac informácií
Prejsť k objednávke

Stromček šťastia karneol - mini

Stromček šťastia z polodrahokamu karneol na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke.

Karneol ako kameň proti depresiám podporuje pozitívny pohľad na svet, povzbudzuje radosť zo života, potláča negatívne myslenie. Účinne pôsobí proti depresiám, pesimizmu, zaháňa nočné mory. Povzbudzuje rodinné vzťahy, priateľstvo, kreativitu a tvorivosť.

Karneol stimuluje imunitný systém, krvný obeh. Pomáha hojiť rany, modriny, pôsobí proti reumatizmu, nespavosti, lieči tráviace potiaže, choroby ľadvín a močových ciest .

Viac informácií
Prejsť k objednávke

Stromček šťastia tigrie oko - mini

Stromček šťastia z polodrahokamu tigrie oko na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke.

Tigrie oko je kameň psychickej sily a odolnosti. Posiľuje vôľu, sústredenie, myslenie, pamäť, zvyšuje koncentráciu, tvorivosť a kreativitu. Výrazne zlepšuje psychickú odolnosť, podporuje optimizmus, zaháňa čierne myšlienky a pocity beznádeje. Pomáha vyrovnať sa s kritickými situáciami, sústrediť sa na podstatné veci a zabudnúť na malichernosti všedného dňa.

Viac informácií
Prejsť k objednávke


Prihlásenie

Využívajte výhody V.I.P. čitateľov.
Ponuka

  • navrhovanie a realizácia interiéru a exteriéru podľa princípov feng shui
  • COLOUR DESIGN
  • poradenstvo feng shui

Kontakt

V prípade otázok nás kontaktujte.

Radi Vám odpovieme a poradíme.

PhDr. Radka Aľakšová

0905 723 073

info@fengshui-perfectlife.sk